Semiha Şakirin başarısı

Semiha Şakirin başarısı
Özel Semiha Şakir Okul'undan Konuray Mutluer OKS sınavında Türkiye 3.sü oldu.Abone ol

İstek Özel Barış İlköğretim Okulu öğrencilerimizden Konuray MUTLUER 2006 OKS sınavında Türkiye 3.sü olmuştur… İSTEK Özel Semiha Şakir Okulları, Atamızın başlattığı Türk rönesansını devam ettirecek nesiller yetiştirmeyi kendisine misyon edinmiş,öğrenci, veli memnuniyetini ve hizmet kalitesini sürekli artt meme buyutme  ıran kusursuz fiziksel donanımı, profesyonel öğretim kadrosu ve modern eğitim- öğretim yaklaşımları ile ülkenin kaliteli özel okul ihtiyacını karşılayan seçkin bir eğitim kurumudur.

Müjdeli haberi marmariste öğrenen öğrencimiz 11 Temmuz 2006 tarihinde İstanbula gelmesiyle saat 14.00 de İstek Özel Semiha Şakir Okullarında düzenlediğmiz basın toplantısında İstek Vakfı Genel Müdürümüz Melih BORAL ve ailesi ile katılan Konuray MUTLUER basın mensubu arkadaşalarımzın sorularına cevap verdi.

Konuray MUTLUER ile OKS"de Türkçe ve Sosyal derslerinde tam net , Matematik ve Fen derslerinde bir yanlış ile Türkiye 3.sü, Özel okullar da Türkiye 2. si olmuştur.Konuray kendimi çok zorlamadan çalıştım.Düzenli çalışmak başarılı olamamı sağladı.Kendimi sosyal faaliyetlerden de spordanda kısıtlamadım ve Atatürk"ün yolunda iyi bir meslek sahibi olmak isitiyorum diye konuştu.

Konuray MUTLUER , Babası Türk hava yollarında makine mühendisi ,annesi ise istatistik uzmanı olan ailenin en küçük bireyidir. İstek mezunu olan ablası da bu sene ÖSS sınavına girmiştir. İstek Özel Semiha Şakir Okulları olarak öğrencimiz ile gurur duyuyor ve başarılarının devamını diliyoruz.Kategori : GÜNCEL