Hollywood yıldızlarından özel diyetler

Hollywood yıldızlarından özel diyetler
Hollywood’un yıldızları, kendi geliştirdikleri özel beslenme programlarını uyguluyorlar.Abone ol

Yıldızlardan özel diyetler Hollywood’un yıldızları, diyetisyenlerin tavsiyelerine ek olarak kendi geliştirdikleri özel beslenme programlarını da uyguluyorlar.

Çikletle hiç acıkmıyor

Pamela Anderson, şekersiz çiklet çiğneyerek zayıflıyor. Bir çiklet sadece 10 kalori içeriyor. Anderson, yemekler yuz plastik cerrahisi den önce ve öğün aralarında sürekli sakız çiğneyerek açlık krizlerinden kurtuluyor.

Kepekliden şaşma

Avustralyalı şarkıcı Dannii Mingue, kepekli yiyecekleri tercih ediyor. Sanatçı, vücudunun inceliğini korumak için posalı besinlere ağırlık verdiğini söylüyor. Kepekli ürünlerin vücutta kan şekeri miktarını dengeleyip acıkmayı önlediği belirtiliyor.

Çilek gibisi var mı

Jessica Simpson, bedenini küçültebilmek için elinden çilek tabağını hiç düşürmüyor. Simson, yemek öncelerinde C vitamini deposu çilekleri yiyerek iştahını kesiyor. Üstelik bir çilek tanesinde sadece üç kalori var.

Çikolatayla zayıfla

Çikolatalı pastalar iştahınızı kabartıyorsa, sakın damak zevkinize yenik düşmeyin. Jessica Alba, çikolatalı pasta yerine düşük kalorili çikolata ve donmuş yoğurtla tatlı ihtiyacını gideriyor. Bu yöntem ayrıca seksi yıldızın kalçalarının genişlemesini önlüyormuş.

Kırmızı etle formda kalıyor

Angelina Jolie, birçok meslektaşının aksine kırmızı et bayılıyor. Özellikle ızgara etler, yıldızın sofrasından hiç eksik olmuyor. Ancak Jolie, etin yağsız olmasına dikkat ediyor. Yağsız ızgara et, Angelina Jolie’yi diri tutup kilo almasını önlüyormuş.

Kaynak:Kategori : SAĞLIK