Ağız kokusuna doğal çözüm

Ağız kokusuna doğal çözüm
Ağız kokusundan kurtulmak artık mümkün. Bunun yolu doğal ürünlerden geçiyor. İşte örnekAbone ol

Ağız kokusu derdinden kurtulmanın yolu doğal ürünlerden geçiyor. AFT Gıda’nın piyasaya sürdüğü Freshies adlı ürün, ağız kokusuna son veriyor.

Freshies, diş fırçalamakla ya da başvurduğumuz geçici çözümlerle kurtulamadığımız ağız kokusunu kaynağında, ya çerkezköy manlift kiralama ni midede çözen, tamamen doğal bir ürün. Soğan, sarmısak, baharatlı yiyecekler, sigara ve alkolün yanı sıra, çeşitli mide hastalıklarından kaynaklanan ağız kokusunu, maydanoz, nane ve kekik yağlarından oluşan tamamen doğal formülüyle ortadan kaldırıyor.

Eczanelerin yanı sıra, büyük marketlerde de satışa sunulan Freshies, ihtiyaç olduğunda 2-3 adet yutularak ağız kokularına mideden başlayan doğal çözüm sunuyor.

POTASYUM DEPOSU TUZ

Minsalt, beslenme alışkanlıklarımız sonucunda tükettiğimiz tuz miktarının verdiği zararları ortadan kaldıran, normal tuzlara göre %70 daha az sodyum içeren, potasyum deposu bir tuz. %70 daha az sodyum ve buna karşılık %70 oranında potasyum içeren Minsalt,vücudun ihtiyaç duyduğu potasyumun büyük bir kısmını karşılayarak ve sodyumun olumsuz etkilerini ortadan kaldırarak, sağlığımızı korumamıza yardımcı oluyor. Türk Kalp Vakfı tarafından da önerilen Minsalt, tuz kullanması yasak olan (tansiyon, felç, osteoropoz, ödem, kalp ve damar hastalıkları gibi rahatsızlıkları bulunan), hastaların derdine derman oluyor.Kategori : SAĞLIK