Avşar yeni aşka hazır!

Avşar yeni aşka hazır!
Antalya'da konser veren Hülya Avşar, yeni bir aşk için artık antenlerini açtığını açıkladı!Abone ol

Antalya'da konser veren Hülya Avşar, yeni bir aşk için artık antenlerini açtığını belirterek, kendisini taşıyabilecek bir erkek aradığını söyledi.

Serik İlçesi'ndeki Belek Turizm Merkezi'nde bulunan Kaya Otelleri'nde sürdürdüğü yaz konserlerinin 3'üncüsü için sahneye çıkan Hülya Avşar'ın neşeli olduğu gözlendi. Aralarında ünlü yönetmen Birol Güven, komedyen Hamdi Alkan, şarkıcı Yunus Bülbül, manken Tülin Şahin ve sevgilisi Mehmet Özer'in de bulunduğu çok sayıda seyirciye şarkılarını söyleyip zaman zaman da sohbet eden Avşar, yaklaşık 1.5 saat sahnede kaldı.

Avşar'ın sahneye davet ettiği şarkıcı Yunus Bülbül, “Senin için bir beste yaptım. Adı (Hadi anneni yuz plastik cerrahisi n evine)'' diye şakalaştı. Seyircilere, “Beni taşıyacak bir erkek arıyorum'' diyen Hülya Avşar, gözleriyle çevreyi tarayıp sahnenin kenarında fotoğraf çeken bir muhabire, “Bırak o elindeki makinayı. Yanıma gel'' diye komut verdi.

Gazeteciden kendisini kucağına almasını isteyen Avşar, muhabirin kendisini kucaklaması üzerine seyircilere dönüp “İşte beni taşıdı'' dedi. Avşar, daha sonra da yanına davet ettiği Hamdi Alkan'a “Beni kucağına al hadi'' dedi. Ancak Alkan kucağına almayınca Avşar da ısrar etmedi. Alkan, “Sen Türkiye'nin değil dünyanın en güzel kadınısın'' diye iltifat etti.

ANTENLERİ AÇMA ZAMANI

Hülya Avşar seyircilerden gelen, “Yeni bir aşk var mı, yoksa Kaya ile devam mı?'' sorusuna ise “Artık yeni bir aşk için antenleri açmanın zamanı geldi. Ben artık özgür bir kadınım. Her an herşey olabilir. Kaya beyle de tekrar olabilir'' cevabını verdi.

Konserden sonra Avşar, basın mensuplarının sorularını da yanıtladı. Her konserinde hem kendisinin çok eğlendiğini hem de seyircileri eğlendirdiğini, bundan da mutluluk duyduğunu söyleyen Avşar, “Tatil yaptığım otelde sporumu yapıyorum. Kitap okuyorum. Kilo atıyorum. Yeniden kendime geldim. Antalya'yı çok seviyorum'' dedi.

Avşar, yeni bir sevgili bulup bulmayacağı sorusuna “Ayrılalı daha bir yıl bile olmadı. Hele durun bakalım, bana zorla sevgili mi bulduracaksınız'' diye çıkıştı. Bir gazetecinin, “Ama Kaya bey buldu'' demesi üzerine Avşar, “Her koyun kendi bacağından asılır. Belli bir zaman yok ama yarın bile yeni bir sevgili bulabilirim. Şu an benim kafamda yok. Olduğu anda sizlere söylerim. Kaya bey de saygıyla önümde eğilir. Özgürlük çok hoşuma gidiyor. Kendimi çok boşlukta hissetmiyorum'' yanıtını verdi.

GÖZLERİM DOLDU

Uzun bir aradan sonra yeniden birleşen Muazzez Abacı ve Hasan Heybetli'nin aşkına çok saygı duyduğunu, bu aşkın kendisini çok duygulandırdığını belirten Avşar, “Duyduğumda gözlerim doldu. Ama bizde böyle aşklar nerede?'' diye yakındı.

Bir soru üzerine Avşar kızı, İbrahim Tatlıses ile çevirdikleri "Mavi Mavi" adlı filmde ünlü türkücünün söylediği şarkının kendisi için mi yoksa film için mi söylendiğini bilmediğini belirterek, “Niyet ne idi bilmiyorum. Açıkçası o zamanlar kendisine sormadım. Ama şarkıyı benim için söylediğini o dönemlerde dolaylı olarak anlattı'' dedi.Kategori : MAGAZİN