Sacit Aslandan Ersoya tehdit

Sacit Aslandan Ersoya tehdit
Vefat eden gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit, yaptığı açıklamalarla şok yaratmaya devam ediyor.Abone ol

Gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan kükredi: "Bülent Ersoy, aleyhimde konuşmasın, yoksa Polonezköy maceralarını anlatırım.

Geçen yıl vefat eden gazinocular kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu Sacit Aslan yaptığı açıklamalarla şok yaratmaya devam ediyor. Aslan, "Babam hayattayken şu an onun için olumlu türkiye'de diş implantları sözler söyleyen insanların çoğu ondan ya dayak yedi ya da küfür işitti. Ama maalesef bugün bu insanların çoğu halen, bütün bu olup bilenler sanki gerçek değilmiş gibi hiç oralı olmuyorlar. Onların tek derdi benim aile içi meselem olan kardeşimle aramızdaki miras kavgasını ateşlemek" serzenişinde bulundu. Aslan bu konuda Bülent Ersoy'a göndermeler yaparak, "Bülent Ersoy sadece kendi işine baksın, onun bu aile içi meselelerde konuşma hakkı yok. Eğer, konuşmaya devam ederse ben de o zaman Bülent Ersoy'un Polenezköy'deki maceralarını konuşur ve onu rezil ederim. Ben doğru bilmediğim hiçbir konuda fikir beyan etmem. Bildiğim konuların detayına vakıfım ve vakıf olduğum konulara da hakim adamım" dedi.

KARDEŞİMLE OLAN DAVAMA KİMSE KARIŞMASIN!

Sadece Bülent Ersoy'a gönderme yapmakla yetinmeyen Sacit Aslan şöyle devam etti: "Buradan bu işle alakası olmayıp konuşan ve yorum yapan herkese sesleniyorum. Bu meselede bazı insanların adını zikretmiyorum. Sebebine gelince de... Onların bende hatırları yok ama evli barklı ve çocuk sahibi olduklarından dolayı terbiyemi takınıyorum. Bende çocuklarının hatırı var. Neticede ben de çocuk sahibiyim ve bu durumu bilirim. Yok ama halen biz bildiğimizi okuruz diye tuttururlarsa o zaman çuvalı ters çeviririm ve kimse söyleyeceklerim konusunda beni susturamaz." (Bugün)Kategori : MAGAZİN