Tecavüz zanlısı yakalandı

Tecavüz zanlısı yakalandı
Hastane bahçesinde bir kadına tecavüz ettiği öne sürülen şahıs polisin yaptığı operasyon sonucunda yakalandı.Abone ol

Olayın olduğu gün aynı yerde tacize uğradığını iddia eden ve Bahçelievler Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu Yurdu'nda bakıcı olarak çalışan Z.Ç'nin de ifadesini alan polis ekipler organik ürün seo i, her iki mağdurun verdiği bilgilerden yola çıkarak olay yerini gözlemlemeye başladı. M.Ü'nün "Şivesi ne Türkçe'ye benziyordu, ne Kürtçe'ye" şeklinde verdiği ifade doğrultusunda da çalışan polis ekipleri, tinerci ve sarhoş kılığında olay yerinde operasyonu devam ettirdi.

Zanlının olay yerine tekrar gelebileceği ihtimali üzerinde duran ekipler, tarifleri uygun bir şahsı gözlemeye başladı. Durumundan şüphelenilen şahıs, gözaltına alındı. Sorulan sorulara çelişkili cevaplar veren şahıs, sorgulanmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürüldü. Burada Z.Ç ve Ü.M'yle yüzleştirilen E.H.A, mağdurlar tarafından teşhis edildi. 1 yıl önce Azerbaycan'dan Türkiye'ye geldiği ve evli olduğu öğrenilen şahıs, Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi.

4 çocuk babası olduğu belirtilen zanlıyla birlikte olayda kullanıldığı ileri sürülen bıçak da ele geçirilirken, E.H.A'nın suçlamaları kabul etmediği belirtildi.Kategori : GÜNCEL