Ayakkabı devleri buluşuyor

Ayakkabı devleri buluşuyor
Moskova'da dün başlayan ayakkabı fuarı Türkiye'nin yoğun ilgisiyle karşılaştı.Abone ol

Türkiye milli organizasyonunu Ezgi Ajans Fuarcılık"ın yaptığı Rusya"nın en seçkin fuarlarından olan Mosshoes Uluslararası Ayakkabı, Saraciye Moda Fuarı 3-6 Temmuz 2006 tarihleri arasında Moskova"da düzenlenecek.

Yılda dört kez düzenlenen ve her edisyonunda uluslararası ayakkabı pr ekrem seyfullah keçeci ofesyonellerini bir araya toplayan Uluslararası Ayakkabı İhtisas ve Moda fuarı “Mosshoes” Türk ayakkabı üreticileri içinde önemli bir fuar olarak görülmekte ve fuara katılım oranı aynı ölçüde artış göstermektedir.

04-07 Nisan 2006 da 27. si yapılan Mosshoes Uluslar arası Ayakabı, Saraciye Moda Fuarı  20 ülkeden (Türkiye, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, İngiltere ... ) 300 firmaya ev sahipliği yapmış yaklaşık 15000 sektör profesyoneli tarafından ziyaret edilmiştir. Ayakkabı ve saraciye profesyonellerince yoğun ilgiyle takip edilen fuarın Nisan 2006 edisyonu Türkiye Milli Katılımı 11 firmayla gerçekleşti.

03-06 Temmuz 2006 da 28. düzenlenecek edisyonuna Türkiye 20 firma ( Balans, Bestello, Dinamo, Emin Ayakkabı, Etor, Halil İbrahim Giyim, İnanlar, KB, Macro, Minileydi, Minimen, Modern Ayakkabı, Molyer, Muya, Nursace, Pinokya, Poletto, Torino, Tünel Bebe )
ile katılım gösterecek.

Mosshoes Uluslararası Ayakkabı Fuarı, dünya ayakkabı sektörünün en son ürünlerini sergilediği ve her yönüyle katılımcı ve ziyaretçilerinin beklentilerini karşılayan önemli bir buluşma noktası konumuna gelmiştir.Kategori : EKONOMİ