Gökçek'in 'Gürsel Tekin' kehaneti!

  • Ana Sayfa
  • Gökçek'in 'Gürsel Tekin' kehaneti!
Gökçek'in 'Gürsel Tekin' kehaneti!
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'nin hafta sonunda yapılacak kongresiyle ilgili ilginç bir kehanette bulundu.Abone ol

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, CHP'nin hafta sonunda yapılacak kongresiyle ilgili ilginç bir kehanette bulundu. Şimdiye kadarki tahminlerinde yanılmadığını belirten Gökçek, 'Bu seçim Gürsel Tekin'in seçimidir, Kılıçdaroğlu'nun değ seo company il' dedi.

Gökçek, ''Kazakistan Dostluk Devlet Madalyası''na layık görülmesi nedeniyle düzenlenen toplantıda, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gökçek, bir gazetecinin hafta sonu yapılacak CHP kongresiyle ilgili neler söyleyebileceğini sorması üzerine, şimdiye kadar yaptığı tahminlerin gerçekleştiğini söyledi.

''Bu seçim Gürsel Tekin'in seçimidir, Kılıçdaroğlu'nun değil'' diyen Gökçek, şöyle devam etti:

GÜRSEL TEKİN GENEL BAŞKAN OLACAK

''Gürsel tekin listeyi hazırlayacaktır. Kılıçdaroğlu istese de istemese de onaylayacaktır. Seçim yapılacaktır. Kılıçdaroğlu seçimde şu ya da bu nedenden dolayı başarısız olduğu gerekçisiyle Gürsel Tekin tarafından uzaklaştırılacak ve Gürsel Tekin, önümüzdeki dönemden itibaren genel başkan olacaktır. Bu benim kesin kanaatim. Bunun böyle olacağını hep birlikte göreceğiz. Bunun başka kaçar yolu yok.

Gürsel Tekin, Kılıçdaroğlu işbirliği, kesinlikle Baykal ve Önder Sav'ı, bu seçimde silecektir; öyle gözüküyor, işbirliği yapsalar bile silecektir. Kılıçdaroğlu'na da geçmiş olsun. Bir 6 ay seçime kadar, 6 ay seçimden sonra Genel Başkan kalır, ondan sonra bu iş biter diye düşünüyorum.''Kategori : POLİTİKA