Zengin turistlere hava köprüsü

  • Ana Sayfa
  • Zengin turistlere hava köprüsü
Zengin turistlere hava köprüsü
İlk İstanbul Çırağan Sarayı'nda, sonra Bodrumda 3'er günlük özel konaklama. Sadece size özel helikopterle ulaşım.Abone ol

Türkiye'ye gelen yabancı işadamları ve zengin turistleri hedef alan lüks otel zinciri Kempinski, İstanbul Çırağan Palace Kempinski ve Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum'da 3'er günlük konaklamanın tummy tuck prices turkey içinde olduğu özel bir paket tur hazırladı.

6 günlük kişiye özel süper lüks tatilin maliyeti ise 12.500 doları buluyor. Bu rakam diğer harcamalar hariç günlük 2 bin doların üzerine denk geliyor. Program kapsamında konfor ve zamandan tasarruf için İstanbul ve Bodrum arasında helikopter ile hava köprüsü kurulacak.

İstanbul-Bodrum 1.5 saat

Böylelikle otelden hareketle İstanbul'dan Bodrum'a 1.5 saat gibi bir sürede ulaşmak mümkün olacak. Paket kapsamında limuzin transferleri, özel suitlerde konaklama ile tarihi ve turistik turların yer alacağı programlar da bulunacak.

Tatil programı, İstanbul Atatürk Havaalanı'nda bir limuzinle başlıyor. Özel suitler hazırlanan turistler için üç gün boyunca Ayasofya, Sultanahmet Camii, Süleymaniye Camii, Topkapı Sarayı gibi İstanbul'un tarihi yerlerini içeren günlük turlar yapılıyor.

Zengin turistler İstanbul'un ardından turun ikinci kısmı olan Bodrum'a helikopterle götürülüyor.Kategori : GÜNCEL