Cimbomda çatışma sona ermiyor

Cimbomda çatışma sona ermiyor
Galatasaray'da iç çatışma bitmiyor. Sarı-kırmızılı yönetimde son zamanlarda çıkan sıkıntılara bir yenisi daha eklendi.Abone ol

Başkan Özhan Canaydın'ın talimatıyla Trabzonspor maçında verilen cezaya tepki göstermeyen Galatasaray Yönetimi içinden bazı isiml turkey basal dental implant er, bu sessizliğine isyan etti.

Özellikle Adnan Polat ve bazı idarecilerin bundan son derece rahatsız olduğu belirtilirken, gelen cezanın da sessiz kalınmasından kaynaklandığını savunuyorlar. Polat'ın yakın çevresine, "Madem böyle istiyorlar, biz de susuyoruz. Susunca da ne olduğunu görüyorsunuz" diye konuştuğu belirtildi.

Trabzonspor maçı sırasında çıkan pankart krizinden sonra Başkan Canaydın duruma el koymuş, hiçbir yöneticinin konuşmamasını istemişti.

Sarı- kırmızılılar, kendilerinin sessizliğe büründüğü süreçte, rakipleri Beşiktaş'ın, Ankaragücü maçında ceza almamak için medya aracılığıyla federasyonu baskı altına aldığını iddia ederek, "Ankara'daki olaylar çok daha ağırdı. Ama ceza bize verildi" yorumunda bulundular.


MilliyetKategori : SPOR