Sağlam sonuçtan memnun

Sağlam sonuçtan memnun
Sağlam, "Galibiyet hedefiyle gelmiştik ama sonuçtan memnunum” dedi.Abone ol

Deplasmanda Macaristan ekibi Sopron'la 3-3 berabere kalan Kayserispor'da, teknik direktör Ertuğrul Sağlam, "Galibiyet hedefiyle gelmiştik ama sonuçtan memnunum” dedi.

Maçın değerlendirmesini yapan Ertuğrul Sağl saç ekimi am, yenilenmiş bir kadroyla çıktıkları ilk mücadelenin sonucundan şikayetçi olmadıklarını belirterek, "Galibiyet hedefiyle gelmiştik. Ancak alınan sonuçtan memnunum. Kış şartlarını aratmayacak bir havada oynadığımız maçta, Kayseri'deki rövanş için avantajlı bir skor elde ettik. Yenilenmiş kadromuzda takıma adapte olmaya çalışan oyuncularımız var. Burada kazandığımız avantajı Kayseri'de iyi değerlendirip tur atlamak amacındayız" dedi.

FC Sopron Teknik Direktörü Tibor Selyem ise Kayserispor'un çok güçlü bir ekip olduğunu, ancak tur atlamak için Kayseri'ye gideceklerini belirterek, "Özellikle ikinci yarıda çok iyi oynadık. Önce yenik durumdan kurtulup, beraberliği sağladık. Galip gelebilecek çok sayıda pozisyon bulmamıza rağmen bunları değerlendiremedik. Deplasmandaki maçın zor olacağını biliyoruz ancak yine de Kayseri'ye tur atlamak için gideceğiz" şeklinde konuştu.Kategori : SPOR