Trabzona Umut saçtı

Trabzona Umut saçtı
Trabzonspor’un genç forvet oyuncusu Umut Bulut çok iddialı açıklamalarda bulundu!Abone ol

Trabzonspor"un genç forvet oyuncusu Umut Bulut, takımda etkili forvet oyuncularının bulunması nedeniyle kadroya girip girmemekte bir sıkıntısının bulunmadığını belirterek oynayacağı futbolla Fatih Tekke ve Şota gibi Bordo-Mavili takımda iz bırakmayı hedeflediğini söyledi.

Geçtiğimiz sezon Anka ניתוח מיני מעקף קיבה ragücü forması ile attığı 16 gol ile gol krallığı sıralamasında 7. sırada yer alan genç forvet oyuncusu, Trabzonspor forması altında daha çok gol atacağını iddia ederek, “Trabzonspor"da hiçbir zorluk çekmiyorum. Milli Takım"da oynadığım arkadaşlarım ve ağabeylerim var. Trabzonspor da benim kafama yatkın bir yer. Antrenmanlarda olsun diğer zamanlarda olsun her şey çok güzel gidiyor.” dedi.

Yıllar önce Şota ile Trabzonspor"un çok iyi bir sezon geçirdiğini, Fatih Tekke"nin ise yeteneğinin ve yaptıklarının tartışılamayacağını ifade eden Umut Bulut, “Trabzonspor yıllar önce Şota ile çok iyi bir sezon geçirdi. Fatih ağabeyin ise yeteneği ve yaptıkları tartışılmaz. Ben de onlar gibi inşallah Trabzonspor"a uzun yıllar hizmet ederim. Bugün nasıl herkes bu oyunculardan bahsediyorsa, yarın da benim için aynı şekilde bahsedilmesini isterim. Fatih Tekke ve Şota gibi "Umut da burada iyi işler yaptı, güzel izler bıraktı" demeleri en büyük temennim. Ama bunun için çok çalışmam gerektiğini biliyorum. Onun için de çok çalışıp Trabzonspor"un başarısı için mücadele edeceğim. Onların yaptığını Trabzonspor"da yapabilirsem o zaman ne mutlu bana derim.” şeklinde konuştu.Kategori : SPOR