Türk voleybolu yasta!

Türk voleybolu yasta!
Türk voleybolunun önemli isimlerinden Paidar Demir, hayatını kaybetti.Abone ol

Türk voleybolunun önemli isimlerinden Paidar Demir, hayatını kaybetti. Voleybol Federasyonunun resmi internet sitesinde yapılan açıklamada, Galatasaray Erkek Voleybol Takımında oynayan, kaptanlık ve aynı zamanda da menajerliğini yapan, Voleybol Erkek Milli Takımı' halı yıkama programı nın eski menajeri Payidar Demir'in, İzmir Havaalanı yolunda geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybettiğini bildirildi.

Açıklamada, Paidar Demir'e Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı dilendi. 46 yaşında hayata gözlerini yuman Demir'in cenazesinin, yarın öğle namazından sonra Levent Camii'nden kaldırılacağı ifade edildi.

-GALATASARAY'DAN BAŞSAĞLIĞI-

Galatasaray Kulübü de internet sitesinden yaptığı açıklamada, Demir'in ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi. Paidar'ın Galatasaray'ın 25 yıl formasını giydiği belirtilen açıklamada, ''Aramızdan zamansız ayrılan Galatasaraylı Paidar Demir'i hiçbir zaman unutmayacağız'' denildi.

Paidar Demir'in İzmir'de kiraladığı arabayla dün akşam saatlerinde takla attığı, daha sonra da kaldırıldığı hastanede geçirdiği 5 saatlik ameliyata rağmen kurtarılamayarak vefat ettiği öğrenildi. 40 yaşına kadar voleybol oynayan ve en çok milli olan voleybolcu unvanını elinde bulunduran Paidar, Galatasaray dışında sadece Eczacıbaşı'nda bir süre forma giymişti.Kategori : SPOR