Katil köpekbalığı sonunda yakalandı

  • Ana Sayfa
  • Katil köpekbalığı sonunda yakalandı
Katil köpekbalığı sonunda yakalandı
Mısır'ı birbirine kattı... Üç turiste saldırdı... Mısır Çevre Bakanı Mecid George açıklama yaptı... Katil köpekbalığı yakalandı...Abone ol

Mısır Çevre Bakanı Mecid George yaptığı açıklamada, turistlere saldırdığı belirlenen ve öldürülen köpekbalığının, saldırgan New York Chinatown Google Advertising and SEO bir türe mensup ve 2 metre, 23 santim uzunluğunda olduğunu söyledi.

George, bölgede yapılan uzun çalışmalar sonucunda, saldırgan köpekbalığının, bakanlığa bağlı arama timleri tarafından öldürüldüğünü belirterek, 'Şarm El Şeyh kıyıları boyunca Kızıldeniz'de 2 gün daha köpekbalıklarını araştıracağız. Diğer köpekbalığı tehditlerini bertaraf etmek için 2 günlük sürede bölge ekiplerimizce taranacak' dedi.

Şarm El Şeyh'in Nima Bay plajında yüzerken yaralanan 3 Rus turistin Şarm El Şeyh'ten Kahire'ye nakledilerek tedavilerinin Nasır Hastanesi'nde devam ettiği bildirilirken, bölgedeki plajların 2 gün daha kapalı tutulacağı öğrenildi.

Kızıldeniz'deki köpekbalıklarının avlanması, bu denize kıyısı olan Mısır, Sudan ve Suudi Arabistan tarafından 2001 yılında yasaklanmıştı.Kategori : DÜNYA