Benzin zammına protesto değil kutlama!

  • Ana Sayfa
  • Benzin zammına protesto değil kutlama!
Benzin zammına protesto değil kutlama!
Devletin aldığı yüksek vergi ile 4 TL'ye dayanan benzin zammı radyo programına da taşındı. Alem FM'de program yapımcısı Nihat Sırdar, ilginç bir eyleme öncülük yaptı.Abone ol

Devletin aldığı yüksek vergi ile 4 TL'ye dayanan benzin zammı radyo programına da taşındı. Alem FM'de program yapımcıs turkey dental implants in one day ı Nihat Sırdar, ilginç bir eyleme öncülük yaptı. Son günlerde protestoların pek iyi karşılanmaması sonucu başlattığı eyleme 'kutlama' adı verdi.

Program yapımcısı Sırdar, her sabah 08:00' de ve her akşam 19:00'da, Türkiye genelindeki tüm sürücüleri, bulunduğu yerde dörtlülerini yakma çağrısı saptı. Bu 'kutlama'yı da 'damat' halayı eşliğinde yaptıran Nihat Sırdar, dinleyicilerine, 'İsteyen araç içinde halay çekebilir, mendil sallayabilir. Böylece devletin aldığı vergiyi ve benzin zammını kutlayabilir' dedi.

Sırdar'ın öncülüğü ile başlayan benzin zamlarını protesto eylemine katılım gittikçe artıyor. Her sabah 08:00 ve her akşam 19:00'da 5 dakika damat havası eşliğinde araçlarının dörtlülerini yakarak eyleme katılan vatandaşlar yolları ışıl ışıl yapıyor.

Hatta o saatlerde araçlarında olamayanlar ise evlerinin ışıklarını açıp kapatarak eyleme dahil oluyor.Kategori : GÜNCEL