Hızla yayılan en 'alem' eylem!

Hızla yayılan en 'alem' eylem!
Dünyanın en pahalı akaryakıtını tüketip, en yüksek vergisini ödemek canınıza tak ettiyse buyrun 'en alem' eyleme. Abone ol

İNTERNETHABER.COM-  Yumurta atmak yok işin içinde. Haliyle de "cop yeme ihtimali" de olmayan eylem olarak ün yaptı. Hızla yayılıyor trafikte.

Önce araçların flaşörleri yanıp sönmeye başlıyor. Ardından araçl georgia seo ardan mendiller sallanıyor. Rivayet o ki aracını sağa çekip halay çekenler de oluyor.

Denk gelipte merak edenlere söyleyelim. Akaryakıt fiyatlarına karşı yapılan en alem eylem bu...

Bugüne kadar gerçekleştirilmiş en sıradışı eylemi başlatan da Akşam'ın köşe yazarı radyocu Nihat Sırdar. Hemen belirtelim, biz eylem dedik ama o "KUTLAMA" takmış bunun adını.

Kutlanan ne diye merak edenlere söyleyelim: Dünyanın en pahalı akaryakıtı ve elbette en yüksek akaryakıt vergisi...

DÖRTLÜLER YAKILIYOR

Eylem sabah ve akşam iki kez tekrarlanıyor.  Sabahları saat 08.00'de araçların cınızın flaşörleri yanıp sönmeye başlıyor. O sırada çalan DAMAT halayı şarkısı ile hem eylem yapılıyor hem eğleniliyor.

Sabah kaçıranlar için akşama tekrarı var eylemin. Nihat Sırdar Alem FM'deki programında yanına sivrisineği de alarak saat 19:00'da trafiktekilere 'kutlama' eşliğinde eylem yaptırıyor. Sokaklara dökülmeden gerçekleşen bu sıradışı eyleme katılım ise inanılmaz bir hızla artıyor.Kategori : GÜNCEL