Beşar Esad'dan çarpıcı açıklamalar !

  • Ana Sayfa
  • Beşar Esad'dan çarpıcı açıklamalar !
Beşar Esad'dan çarpıcı açıklamalar !
Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, İran ile ilişkiler, nükleer silah, vize ve Osmanlı Milletler Topluluğu ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunduAbone olSuriye ile Türkiye arasında kurulan dostluk bağları her geçen gün güçleniyor. Başbakan Tayyip Erdoğan' north california seo ın çabaları sonucu iki ülke arasında vize uygulaması karşılıklı kaldırılırken, en son arap ülkeleri Schenge'i gündeme gelmişti. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad, Şam’daki Başkanlık Sarayı’nda, Hürriyet yazarı Ertuğrul Özkök ve Alman Bild Gazetesi’nin Genel Yayın Yönetmeni Kai Diekmann’a konuştu.

Kısa bir süre önce Sayın Erdoğan, Suriye, Türkiye, Lübnan arasında Schengen gibi ortak vize önerisi yaptı. Ne düşünüyorsunuz?


ŞAMGEN VİZESİ OLSUN

Bu konuyu ilk gündeme getiren bendim. Hatta adını bile buldum. Onlarınki Schengen’se bizimki de “Şamgen” olsun dedim. Üç yıl önce Türkiye ile Suriye arasında sınırlarda serbest geçiş olmasını konuşmaya başladım. Geçen yıl Türkiye ziyaretimde Tayyip Erdoğan ‘Biz hazırız’ deyince de çok şaşırdım.’Kategori : DÜNYA