Efsane isim sonunda görüntülendi!

  • Ana Sayfa
  • Efsane isim sonunda görüntülendi!
Efsane isim sonunda görüntülendi!
Uzun süreden sonra objektiflere gülümseyen TSM'nin çınarı mutluluk ifadesi ile görenleri sevindirdi.Abone ol

MUĞLA'nın Bodrum İlçesi'nde kızı ve oğlu ile birlikte yaşamını sürdüren Türk Sanat Müziği'nin efsane ismi Müzeyyen Senar, sağanak yağış ve fırtınanın ardından açan güneşli havada tekerlekli sandalyesiyle gezinti yaptı. Sen google seo çalışması ar, kendisini görüntüleyen gazetecilere gülümseyerek el salladı.

Bodrum'da 3 yıl önce geçirdiği kısmi felçten sonra tekerlekli sandalyeye mahkum olan Türk Sanat Müziği'nin dev çınarı Müzeyyen Senar, bugün öğle saatlerinde İskele Meydanı'na gelerek kış güneşinin keyfini çıkardı. Yokuşbaşı Mahallesi'ndeki evinde kızı Feraye ve oğlu Ömer Işıl'la birlikte yaşayan 92 yaşındaki Müzeyyen Senar, kendisine tahsis edilen özel minibüs ve tekerlekli sandalyesiyle gezinti yaptı. Yaklaşık 2 saat gezinti yapan ve Bodrum Denizciler Derneği’ne ait kafeteryada oturan Senar’ın konuşamadığı ama gazetecileri görünce el salladığı, mutlu olduğu görüldü.

Oğlu Ömer Işıl, “Annem Bodrum’un havasını kış günlerinde daha çok seviyor. Yaklaşık bir hafta süren yağışlı hava nedeniyle dışarı çıkamamıştık. Ama bugün hava çok güzel güneşli ve sıcak. O nedenle güneşli ve sıcak havanın tadını çıkartıyor. Biraz sonra eve dönerek dinlenmeye devam edecek. Sağlık kontrolleri de rutin olarak devam ediyor” dedi.Kategori : GÜNCEL