Kılıçdaroğlu'ndan 'kaleci Lefter' gafı!

  • Ana Sayfa
  • Kılıçdaroğlu'ndan 'kaleci Lefter' gafı!
Kılıçdaroğlu'ndan 'kaleci Lefter' gafı!
MGK bildirisini değerlendirmek üzere gazetecilerle bir araya gelen Kılıçdaroğlu, sohbet esnasında nasıl Fenerbahçeli olduğunu anlatırken, bir gafa imza attı.Abone olCHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, dün toplanan Milli Güvenlik Kurulu (MGK) bildirisini değerlendirmek üz georgia seo ere Gazeteciler Cemiyeti'nde gazete, televizyon, haber ajansları ve haber sitelerinin Ankara temsilcileri ve gazetecilerle bir araya geldi. İhlas Haber Ajansı'nın geçtiği habere göre CHP lideri, sohbetin bir bölümünde önemli bir gafa imza attı.

Hangi takımı tuttuğu sorulması üzerine Fenerbahçeli olduğunu söyleyen Kılıçdaroğlu, Başbakan Erdoğan'ın da Fenerbahçeli olduğunu anımsatılması üzerine, "Sayın Başbakan Fenerbahçeli ise memnun olurum tabi" dedi.

Bunun üzerine gazetecilerin 'Beraber maç izler misiniz' sorusu geldi. Kılıçdaroğlu, "Koşullar olursa niye izlemeyeyim" karşılığını verdi. Bir gazetecinin 'Herkes bir gün Fenerbahçeyi olacak' sözünü anımsatması üzerine Kılıçdaroğlu, "Herkesin bir gün Fenerbahçeli olmasını istemem. Değişik takımlar olmalı. O zaman maç olmaz" dedi.Kategori : POLİTİKA