18.000 öğrenci üçü bir arada ile buluştu

  • Ana Sayfa
  • 18.000 öğrenci üçü bir arada ile buluştu
18.000 öğrenci üçü bir arada ile buluştu
Her yıl 50 üniversite ve 5000 iletişim öğrencisi ile buluşan üçü bir arada genişletilmiş 4. baskısı ile çıktı.Abone ol

Her yıl 50 üniversite ve 5000 iletişim öğrencisi ile buluşan üçü bir arada genişletilmiş 4. baskısı ile çıktı. D&R'da satışa sunulan eserin ilk üç baskısı kısa sürede tuken tennessee seo mişti.

Ülkemizdeki sektör kitaplarının çeviri ya da bir konu hakkında yazıldığını belirten kitabın yazarı Mehmet Özkundakçı " Reklam dünyasındaki yenilikler bize hep batı dünyasından gelmiştir. En iyi kreatiflerimiz ve planlamacılarımız batı dünyasında yetişmişlerdir. Bu çok verimli olmuştur. Hem ekonomik gelişmelerin hem de ülkemizdeki özgürlüklerin genişlemesinin bu alanda da ülkemizi bir merkez haline getirebileceği ümidini taşıyorum. Bilgi ve düşüncelerimizi nesillere taşımak bu anlamda önemlidir. Gelecek hem hızlı gelecek hem de bugünlerden daha güzel olacaktır." demektedir.

Üç bölümden oluşan eser birden fazla üniversitede rehber eser olarak okutulmaktadır. Reklam dünyasının nasıl çalıştığını merak eden reklam verenleri ve eğitim alan öğrencileri hedef kitlesi olarak belirleyen yazar her zaman okuma meraklılarının ilgisini çekeceğini düşünüyor.Kategori : MAGAZİN