İş bulmanın en iğrenç yolu!

İş bulmanın en iğrenç yolu!
Çinde iş bulmak için görümünlerine özen gösterenler zayıf kalabilmek için bakın nasıl kötü bir yöntemle bunu gerçekleştiriyor..Abone ol

Çin'de, bayan üniversite öğrencilerinin iş görüşmelerinde daha etkileyici görünebilmek için korkunç bir yola başvurdukları ortaya çıktı.
< Farmlik br>Dünyanın en kalabalık nüfusuna sahip ülkede büyük işsizlik problemleri yaşanırken, sadece 780 milyon kişinin iş sahibi olduğu biliniyor.

İş bulabilmek için kancalı kurt parazitinin yumurtalarını yutan öğrencilerin, midelerinde gelişen bu parazitler sayesinde egzersiz ve diet yapmadan zayıf kalmayı hedefledikleri öğrenildi.

Ancak bu parazitleri yutmak sağlık için son derece tehlikeli ve uzmanlar bu parazitlerin vücuda verebileceği tehlikeli zararlar konusunda uyarılarda bulunuyor.
Özellikle kırsal alanda büyük soruna dönüşen işsizlik korkusu yüzünden kimi öğrencilerin de farklı çözümler denediği öğrenildi. Zayıf kalabilmek için, tiksindirici fotoğraflara saatlerce bakıp iştahlarının kesilmesini sağlamaya çalışanların yanı sıra, akupunktur gibi geleneksel yöntemlerin de denendiği gelen bilgiler arasında.Kategori : DÜNYA